Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

На Флориду напала «Деббі»

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

На Флориду напала «Деббі»

Жертвами тропічного урагану, що кілька днів лютував на території штату Флорида, стало щонайменше четверо людей. «Деббі» — таке жіноче ім’я отримала стихія, що сформувалася в Мексиканській затоці 24 червня і з повною силою налетіла на північну частину Флориди 26 червня. Понад 7 тис. жителів штату було евакуйовано, багато населених пунктів залишилося без електропостачання.

За словами представників рятувальної служби, як мінімум дві людини загинули через зливи й торнадо, що передували урагану. 32-річна Гізер Тавн померла, коли торнадо підхопив її та відкинув на кілька десятків метрів. У цей момент жінка тримала на руках трирічну доньку. Коли рятувальники знайшли тіло п. Тавн, з’ясувалося, що її донька вижила. Одна молода місцева жителька загинула, коли порив вітру перекинув її автомобіль. Третьою жертвою стихії став літній чоловік. Інформація про четвертого загиблого в повідомленні не уточнюється. Ще одну особу вважають зниклою безвісти.

27 червня «Деббі» почала втрачати силу, пориви вітру зменшилися до 64 км на годину. Тим не менш, зливи призвели до різкого підвищення рівня води в річках, через що виникла небезпека повені. «Деббі» стала четвертим тропічним штормом цього сезону в Атлантиці, що отримав власне ім’я. Уперше за сезон через ураган було припинено видобуток нафти в Мексиканській затоці та проведено евакуацію персоналу з нафтовидобувних платформ.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply