Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Милостиня для України

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Милостиня для України
Гал Роджерс

Гал Роджерс

Конґрес працює над законопроектом щодо фінансування Державного департаменту США для проведення внутрішніх і закордонних операцій, який передбачає, зокрема, виділення понад 500 млн USD як допомогу Україні. Документ пройшов затвердження в профільному підкомітеті палати представників.

«Я пишаюся тим, що ці дуже необхідні кошти в разі їх виділення підтримають українців та їхню відповідь на російську аґресію. Ці кошти сприятимуть безпеці та стануть економічною підтримкою України», — сказав конґресмен Гал Роджерс, голова Комітету з питань асигнувань.
У законопроекті, який визначає фінансування Держдепартаменту США 2016-го на загальну суму 47,8 млрд USD, передбачена допомога Україні обсягом не менше 524 млн USD. Утім, у тексті не йдеться про те, що це може бути військова допомога або ж летальна зброя, яка вкрай потрібна українській армії.
Водночас, законопроект обмежує допомогу будь-якій країні, яка вжила заходів на підтримку анексії Криму Росією. Проект закону, у т.ч., спрямовує кошти на програми антитерористичного характеру, миротворчі операції, програми нерозповсюдження зброї, контролю за обігом наркотиків. Крім того, передбачається фінансова підтримка безпеки американських посольств у різних країнах, глобальних програм із охорони здоров’я, а також виділення коштів на допомогу біженцям і розвиток демократії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply