Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Молитви через SMS

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Молитви через SMS

Ченці найбільшої в США провінції францисканців почали приймати від віруючих прохання про молитву та служіння меси в текстових повідомленнях SMS. «Якщо Папа Римський може посилати повідомлення в сервісі Twitter, то чому ми не можемо спілкуватися з вірянами за допомогою SMS?» — заявив чернець Давид Конвертіно, який займається в провінції розвитком нових інформаційних технологій. За його словами, навіть 80-річні францисканці в провінції освоїли отримання та відправлення SMS-повідомлень.

При цьому п. Конвертіно додав, що американці — особливо молоді — зараз надають перевагу SMS не тільки перед традиційною, а й перед електронною поштою. Відтепер католики можуть відправити SMS зі словом «молитва» на оголошений безплатний номер. Запити надходять на спеціальний сайт і включаються в загальний список інтенцій, про які щодня моляться та служать меси францисканці.
Інновація введена в провінції, що об’єднує 320 францисканців на території Східного узбережжя США. Вони несуть служіння в 40 парафіях, викладають у школах, тримають їдальні для бідних і спрямовують свої місії в різні країни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply