Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Мітт Ромні — суперник Барака Обами

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Мітт Ромні — суперник Барака Обами

Перемогою на прай­меріз Республіканської партії в Техасі Мітт Ромні (на фото), екс-губернатор штату Массачусетс, забезпечив собі потрібну кількість голосів делеґатів, для того щоби бути висунутим єдиним кандидатом від республіканців на майбутніх президентських виборах, які відбудуться 6 листопада.

У штаті Техас «розігрувалися» голоси 155 делеґатів. За підсумками голосування, п. Ромні заручився підтримкою щонайменше 152 людей, тоді як до необхідної кількості — 1 144 голоси — йому бракувало всього 78 голосів.

Із початком сезону праймеріз у січні ц. р. Мітт Ромні був найуспішнішим кандидатом-республіканцем. Зараз він залишається де-факто єдиним кандидатом, хто має всі шанси зустрітися на виборах із чинним президентом. Дещо раніше свої передвиборні кампанії припинили суперники екс-губернатора консерватори Рік Санторум і консерватор-популіст Ньютон Гінґріч, про припинення активної кампанії заявив і четвертий учасник перегонів — конґресмен Рон Пол.

Формально п. Ромні ще не оголошено кандидатом у президенти від Республіканської партії. Це має відбутися 27 серпня ц. р., на з’їзді цієї партії в Тампі (штат Флорида). Вибори президента відбудуться 6 листопада 2012 року.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply