Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Місто-банкрут

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Місто-банкрут

Профспілка поліцейських міста Норт-Лас-Веґаса у Неваді подала позов до суду, намагаючись оскаржити рішення міської ради оголосити надзвичайний стан (НС) через катастрофічну фінансову ситуацію, у якій опинилося місто. Профспілка правоохоронців стверджує, що міська рада зловживала законом про надзвичайний стан.

Уведення надзвичайного стану дозволить міській владі призупинити дію трудових договорів із профспілками держслужбовців і відмовитися від передбаченого раніше підвищення зарплати. Це рішення було прийняте 1 червня, після провалу перемовин із профспілками. Місту таким чином удасться заощадити 9 млн USD.

У законі штату про надзвичайний стан, на який послалася міська рада, серед можливих причин уведення такого стану не згадується важка фінансова ситуація. Проте Вейд Ваґнер, один із членів міської ради, наголосив, що всіх ситуацій, за яких треба оголошувати НС, усе одно неможливо передбачити.

До такого методу вирішення фінансових проблем уже спробували вдатися Лос-Анджелес і Стоктон у Каліфорнії. Їхні декларації про введення надзвичайного стану також оскаржуються в суді. Через економічну кризу доходи Норт-Лас-Веґаса знизилися з 817 млн 2009 року до 298 млн USD — цьогоріч. Дефіцит бюджету зараз складає 30,9 млн USD.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply