Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Міста, які бідують найбільше

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Міста, які бідують найбільше

Детройт, який раніше вважався центром американської автомобільної індустрії, знову став лідером рейтинґу міст Америки, що бідують найбільше. За інформацією журналу Forbes, у Детройті, як і раніше, зберігаються високі показники злочинності та безробіття. Вартість нерухомості, і так не дуже висока, починаючи з 2010 року впала на 35 %. Населення міста стрімко зменшується. Влада Детройта все ще страждає через брак фінансів.

Штат Мічиґан представив звіт про стан міста, у якому повідомляється про те, що воно перебуває на межі фінансового колапсу. Детройт не має грошей навіть на покриття поточних потреб. За ним у переліку йдуть Флінт (штат Мічиган), Рокфорд і Чикаґо, розташовані в штаті Іллінойс, а також Модесто в Каліфорнії. На десятій позиції в списку Forbes розмістився Нью-Йорк.
Варто зазначити, що міста оцінювалися за кількістю насильницьких злочинів, рівнем безробіття й оподаткування, вартості нерухомості, а також такими параметрами, як погода й час, який люди витрачають на те, аби дістатися робочого місця. Додамо, що проблеми в Детройта, який процвітав у середині минулого століття, почалися вже давно. У процесі децентралізації автовиробництва з міста пішли промислові підприємства, а разом із ними його залишила й кваліфікована робоча сила. Упродовж 40 останніх років його населення регулярно зменшувалося. 2012 року один із сенаторів США навіть виступив з ідеєю ліквідувати місто. Востаннє Детройт потрапляв на перше місце рейтинґу міст, що бідують найбільше, 2008-го, потім його показники дещо поліпшилися, але ненадовго. Так, 2009 року він посів сьоме місце, 2010-го — четверте, а 2011 року — друге.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...