Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Міст самогубців

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Міст самогубців
Золоті ворота — міст самогубць

Золоті ворота — міст самогубць

Якщо поглянути на мапу Google, можна зрозуміти, чому міст (який, до речі, зовсім не золотий, а іржаво-червоний) називають воротами. Головна місцева визначна пам’ятка ніби «впускає» Тихий океан в затоку Сан-Франциско, з’єднуючи місто з округом Марін.
У вітряну погоду міст сильно розгойдується. Щоби відчути вібрації, потрібно завмерти ближче до середини Золотих воріт – і серце сховається в п’яти! Двокілометрову гігантську конструкцію часто огортає туман, але в ясну погоду краєвиди з мосту вражає: бухти, пляжі, пагорби Сан-Франциско, а далеко внизу — хоробрі сервери, яких не лякають акули й підводні течії.
«Золоті ворота» — найпопулярніший міст серед самогубців. Щороку з нього кидаються 15-20 осіб (загалом загинуло понад тисячу). На мосту є навіть спеціальна служба порятунку, яка відстежує потенційних стрибунів і проводить із ними бесіди. Вижити вдається одиницям: при падінні з 75-метрової висоти люди отримують смертельні травми,а якщо залишаються живими,то їх виносить сильною течією у відкритий океан.

Доброслава Хміль

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply