Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Мета потенційного посла США в Україні

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Мета потенційного посла США в Україні

Дипломат Джеффрі Паятт, якого президент США висунув на посаду посла в Києві, своєю «найвищою метою» в разі призначення назвав допомогу в становленні України як «сучасної європейської демократичної держави». Про це він заявив, виступаючи на слуханні щодо його затвердження в комітеті зі закордонних відносин сенату. У своїй промові п. Паятт сказав, що всіляко підштовхуватиме Україну до виконання умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Те, що Київ не хоче повноправного членства в Європейському економічному співтоваристві кількох країн Співдружності Незалежних Держав під керівництвом Росії, є обнадійливим сигналом для економічної незалежності України, зазначив дипломат, який зараз є першим заступником помічника Державного секретаря США в справах Південної та Середньої Азії.
Кандидатуру Джеффрі Паятта повинен затвердити й профільний комітет, і весь склад сенату США, із нею також повинна погодитися Україна. Натомість, Джон Теффт, нинішній посол США, завершить свою місію в Україні вже за кілька місяців. Державний департамент США визнав його діяльність найкращою, порівняно з роботою інших представників дипломатичних місій у світі 2012 року. Згідно з повідомленням, серед усіх представників дипломатичних місій США на планеті володарем премії «Дипломатія з прав людини» став саме п. Теффт.
«Посол Теффт сприяв співпраці, досягненню ефективних результатів у здійсненні зусиль задля зміцнення та розвитку демократії, прав людини та верховенства права в Україні. Під його керівництвом посольство в Києві сприяло проведенню (в Україні) низки реформ, у тому числі в системі карного правосуддя», — ідеться в повідомленні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply