Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Мак-Кейн, Україна та комбати

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Мак-Кейн, Україна та комбати
Семен Семенченко, Андрій Тетерук та Юрій Береза

Семен Семенченко, Андрій Тетерук та Юрій Береза

Сенатор Джон Мак-Кейн виступив із різкою критикою президента США, котрого він вважає відповідальним за ненадання Україні зброї. «Коли я кажу своїм виборцям, що після того, що робить Путін, ми досі не надали Україні зброї, вони в це не вірять. Вони не вірять, що ми можемо спостерігати, як українці вмирають, коли самі навіть не передаємо їм зброї для захисту. Історія судитиме Барака Обаму не тільки як невдалого президента, але й як того, хто є відповідальним за безглузду загибель безневинних українців», — зазначив сенатор. Так п. Мак-Кейн відреагував на останні повідомлення про пересування російських військ і озброєння на сході України та поблизу українських кордонів.

А тим часом, 14 листопада ц. р. на зустріч із п. Мак-Кейном до США прибули командири добровольчих українських батальйонів «Донбас», «Дніпро» та «Миротворець». Комбати також запланували провести низку зустрічей у Конґресі США, штабах Республіканської та Демократичної партій, урядових і неурядових організаціях. Про це розповів Семен Семенченко, командир «Донбасу».
За словами п. Семенченка, разом із Юрієм Березою й Андрієм Тетеруком «з особами, котрі ухвалюють рішення або впливають на прийняття таких», обговорюється надання військової допомоги Україні. «Звертаємося до всіх із проханням підтримати прийняття закону про військову допомогу Україні саме зараз, протягом цих тижнів. Саме тепер нам потрібні протитанкові комплекси й засоби захисту протиповітряної оборони, безпечний зв’язок, консультативна допомога та спеціальний статус союзника для України», — написав Семен Семенченко, у Facebook.
Він додав, що також має намір вирішити особисті питання поранених бійців Антитерористичної операції. «Допомога зі США — це реальний шанс для українських добровольців отримати якісні протези», — наголосив п. Семенченко. Після зустрічі зі сенатором комбат «Донбасу» написав, що сенатор Мак-Кейн пообіцяв передати Військово-морським силам України авіаносець «Німіц», який буде перейменовано на «Степана Бандеру».
Нагадаємо, що Семен Семенченко був обраний народним депутатом Верховної Ради VIII скликання від об’єднання «Самопоміч», а Юрій Береза й Андрій Тетерук представлятимуть у парламенті партію «Народний фронт».

Євген Клен

До слова
Фредерік Годжес, начальник європейського командування армії США, заявив, що минулого тижня між представниками США та Грузії у Вашинґтоні відбулися перемовини про закупівлю грузинською стороною зброї. «Я справді проінформований про розмови у зв’язку з придбанням зброї. Гадаю, що з мого боку буде недоцільно говорити про цю зустріч», — сказав генерал Годжес, додавши, що це свідчить про прихильність США до підтримки свого стратегічного партнера — Грузії. Також минулого тижня з візитом у США перебував Вахтанг Капанадзе, начальник Об’єднаного штабу збройних сил Грузії, який заявив, що переговори про закупівлі зброї мають бути продовжені за нового міністра оборони Грузії Мінді Джанелідзе.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply