Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Мак-Кейн не буде радником

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Мак-Кейн не буде радником

Джон Мак-Кейн

Джон Мак-Кейн, на жаль, не зможе увійти до складу Міжнародної консультативної ради з питань реформ в Україні з огляду на норми Конституції США. Про це він повідомив у заяві, розміщеній на своєму офіційному сайті.

«Я мав честь отримати пропозицію долучитися до Міжнародної консультативної ради з питань реформ в Україні, форуму для обговорення шляхів забезпечення територіальної цілісності та безпеки України, а також підтримки демократичного майбутнього країни на тлі російської аґресії, — зазначив сенатор. — Однак, згідно з положеннями Конституції США щодо взаємодії членів Конґресу з іноземними урядами, я зобов’язаний відхилити це запрошення».
При цьому п. Мак-Кейн наголосив на тому, що й надалі підтримуватиме Україну, і висловив гордість «бути другом України у її боротьбі проти того, як Путін розчленовує суверенну державу». Політик заявив, що як і в перші дні протестів на Майдані, він «і далі робитиме все від нього залежне, щоби зупинити неспинну аґресію Путіна й стояти пліч-о-пліч зі вільною Україною, підтримуючи зусилля Міжнародної консультативної ради з питань реформ, і уряд, і народ України в ці дуже важкі часи».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...