Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

«Листоношу» затримал

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

«Листоношу» затримал

Поліція допитує жителя штату Техас за підозрою в надсиланні листів зі смертельно небезпечною отрутою – рицином – на ім’я президента США Барака Обами та мера Нью-Йорка Майкла Блумберґа. Поліцейські затримали жителя міста Нью-Бостона після дзвінка його дружини. Вона повідомила, що виявила в комп’ютері чоловіка, ім’я якого наразі не розкривається, посібник із виготовлення рицину, а також інформацію про п. Обаму та п. Блумберґа. Крім того, у домашньому холодильнику жінка знайшла контейнер із підозрілою речовиною, схожою на рицин.

Два анонімних послання на ім’я мера Блумберґа надійшло наприкінці минулого тижня. Перше з них було доставлене в одну з нью-йоркських муніципальних будівель, інше — у вашинґтонський офіс заснованої п. Блумберґом організації «Мери проти нелегальної зброї».
В обох листах містилися погрози на адресу міського голови Нью-Йорка у зв’язку з його позицією з питання про контроль за обігом вогнепальної зброї. Майкл Блумберґ відомий як один із найзатятіших противників вільного носіння зброї в США. Він неодноразово закликав владу посилити законодавство в цій сфері. Президент США також виступає з аналогічними вимогами.
Це — не перші випадки розсилки листів з отрутою на ім’я відомих американських політиків. У квітні ц. р. були перехоплені послання з рицином, адресовані Бараку Обамі та кільком членам сенату Конґресу США. За підозрою в їхрозсилці був заарештований Еверетт Датчке, житель штату Міссісіпі. Якщо його провину буде доведено, чоловікові загрожує довічне тюремне ув’язнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply