Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

Липень наближається: кандидати в президенти США стають все ексцентричнішими

Автор:

|

Травень 19, 2016

|

Рубрика:

Липень наближається: кандидати в президенти США стають все ексцентричнішими
Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон

Кандидати у президенти все строкатіше намагаються отримати підтримку виборців. Так, Гіларі Клінтон виступила за визнання столиці країни 51-м американським штатом. «Вашинґтон, федеральний округ Колумбія, є батьківщиною для майже 700 тис. американців, що перевищує чисельність населення деяких держав. Вашинґтонці служать у збройних силах, беруть участь у журі присяжних і платять податки точно так само, як усі інші. При цьому у них навіть немає можливості голосувати в Конґресі. Важко повірити, але США — єдина демократична країна на планеті, яка так ставиться до жителів своєї столиці», — зазначила вона. «Вважаю, що в боротьбі за визнання 51-м штатом ми зможемо зруйнувати бар’єр, який занадто довго стоїть на шляху прогресу», — переконана політик. Вона розкритикувала позицію Дональда Трампа, котрий заявив, що «надання статусу штату є складним питанням» для Вашинґтона.
Сам же п. Трамп в інтерв’ю Fox News заявив, що має намір створити комісію для вивчення імміґраційного законодавства і його ініціативи щодо обмеження допуску мусульман в США. Мільярдер не назвав термінів створення комісії, але зазначив, що він може звернутися до Рудольфа Джуліані, колишнього мера Нью-Йорка, з проханням очолити її. «Тисячі мусульман в’їжджають в нашу країну, а ми й гадки не маємо, хто вони такі», — обурювався мільярдер.
Позицію п. Трампа розкритикував чинний господар Білого дому. «Частина пропозицій, які викладає претендент на посаду президента від Республіканської партії, є зрадою американських цінностей», — вважає Барак Обама. Виступаючи перед випускним курсом Університету Ратгерса (штат Нью-Джерзі), він проаналізував деякі висловлювання мільярдера.
«Дональд Трамп, зокрема, зневажливо відгукується про мусульман», — вважає президент. За його словами, такі заяви бізнесмена не що інше, як «зрада наших цінностей, того, ким ми є». Крім цього, пропозиція п. Трампа закрити мусульманам з-за кордону в’їзд у США «призвела б до відчуження найважливіших (релігійних) общин усередині країни та за кордоном в боротьбі з екстремізмом».
Продовжуючи далі критикувати республіканців, в т. ч. за заперечення глобальної зміни клімату внаслідок життєдіяльності людини, п. Обама наголосив, що «невігластво не є чеснотою». «Неприйняття фактів є шляхом до занепаду», — сказав президент.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply