Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Ліндсі Ґрем іде в президенти

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Ліндсі Ґрем іде в президенти

Ліндсі Ґрем

Республіканець Ліндсі Ґрем, проукраїнський сенатор від штату Південна Кароліна, офіційно оголосив про свій намір узяти участь у виборах президента США, які пройдуть восени 2016-го. Про своє рішення 59-річний сенатор оголосив, виступаючи перед прихильниками у своєму штаті.
Ліндсі Ґрем став дев’ятим республіканцем, який ухвалив рішення про участь у президентській кампанії. Раніше в гонку вступили сенатори Марко Рубіо, Тед Круз, Ренд Пол і Марк Хакабі. Крім того, про президентські амбіції заявили колишній сенатор Рік Санторум, колишня голова компанії НР Карлі Фіоріна, колишній відомий нейрохірург Бен Карсон і екс-губернатор Нью-Йорка Джордж Патакі. Найсильнішими ймовірними кандидатами вважаються колишній губернатор Флориди Джеб Буш і нинішній губернатор Вісконсина Скотт Вокер, однак вони поки що не оприлюднили своїх намірів.
У другій великій партії — Демократичній — кандидатів є набагато менше. Чинний президент Барак Обама не може балотуватися на третій термін. Зате про своє висунення заявила колишній держсекретар Гіларі Клінтон. Наразі конкуренцію п. Клінтон зважився скласти сенатор-ліберал Берні Сандерс і екс-губернатор штату Меріленд Мартін O’Меллі. Крім того, про висунення своєї кандидатури на пост президента від Демократичної партії планує оголосити колишній губернатор штату Род-Айленд Лінкольн Чейф, котрий раніше перебував у таборі республіканців.
Ліндсі Ґрем — уродженець Південної Кароліни, юрист за освітою. У 1980-х рр. служив у Військово-повітряних силах, має звання полковника. Політичну кар’єру розпочав 1992-го, обирався від свого штату в палату представників. З 2002 року тричі обирався в сенат від Південної Кароліни. Ліндсі Ґрем відомий як прихильник активної зовнішньої політики США та належить до так званих яструбів. Серед його друзів і соратників — сенатор Джон Мак-Кейн, котрого він раніше підтримував на президентських виборах.
Як вважає п. Мак-Кейн, п. Ґрем є найпалкішим прихильником політики України серед усіх нинішніх кандидатів. Раніше він не раз закликав уряд Сполучених Штатів збільшити підтримку України, причому не тільки у фінансовому плані, але і в питанні надання летального зброї. Сенатор не був одружений і не має дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply