Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Лазаренка — під домашній арешт?

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Лазаренка — під домашній арешт?

Олег Оленюк, заступник лідера української партії «Громада», заявив, що Павла Лазаренка можуть помістити під домашній арешт. «Павло Іванович перебуває в ізоляторі тимчасового утримання неподалік Сакраменто. Зараз вирішується питання про застосування до п. Лазаренка іншого запобіжного заходу. Можливо, це буде домашній арешт», — розповів п. Оленюк.

Павла Лазаренка майже щодня відвідує дружина Оксана ,а також його адвокати. Крім того, в ізоляторі разом із колишнім прем’єр-міністром України перебуває багато людей з українськими прізвищами. «Це — особи, які потрапили в ізолятор через протерміновані візи й інші проблеми з міґраційним законодавством», — уточнив Олег Оленюк.
Нагадаємо, що в п. Лазаренка немає документів, адже термін дії його службового та дипломатичного паспортів закінчився. «Зараз він не має жодного документа, який би дозволяв переміщуватися за межі США», — підтвердив український політик. Згідно із законами США, Імміґраційному суду дається півроку для вирішення питання про надання людині права тимчасового перебування на території США або її депортації в рідну країну. Як писав «Міст», раніше екс-прем’єр подав клопотання в Імміґраційний суд Сан-Франциско з проханням надати йому тимчасовий статус для перебування на території країни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply