Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Конґресмен стурбований ксенофобією й антисемітизмом «Свободи»

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Конґресмен стурбований ксенофобією й антисемітизмом «Свободи»

Партія «Свобода» становить загрозу для всіх українців і забарвлює негативом імідж України. Про це йдеться в листі, який конґресмен Стів Ізраель спрямував на адресу Олександра Моцика, посла України в США. Таку різку реакцію американського конґресмена, судячи з усього, викликало ще й те, що українська влада ніяк не відреагувала на неодноразові звернення до неї та керівництва Європарламенту депутатів Кнесету Ізраїлю й парламентаріїв Польщі. Політичні сили цих країн обурені тим, що демократичні партії України перебувають у коаліції з ультра-націоналістами.

Нагадаємо, що на початку липня ц. р. депутати Кнесету надіслали лист на ім’я Мартіна Шульца, президента Європарламенту, у якому закликали до бойкоту «Свободи» з боку Європейського Союзу, однак жодної реакції не дочекалися. І тоді до керівництва України з досить різким листом звернувся Пітер Кінґ, представник Конґресу США.
«На наш подив, ця партія, — писав про «Свободу» п. Кінґ, — аж ніяк не перебуває в ізоляції: дві найбільші опозиційні партії активно співпрацюють із нею. Вони не тільки не виступають проти заяв своїх партнерів-екстремістів, а й самі почали грішити публічним славослів’ям на адресу нацистських злочинців».
І ось – нове схвильоване звернення до української влади, тепер уже від іншого – одного з найвпливовіших представників Конґресу — Стіва Ізраеля. У листі, зокрема, мовиться: «Пишу вам, щоби поділитися своєю стурбованістю щодо рівня расизму, нетерпимості й антисемітизму в Україні. Вашій країні судилося зіграти історично важливу роль як моста між Сходом і Заходом, і тому особливо важливо для всіх нас залишатися пильними стосовно ксенофобії, насильства й інших негативних явищ, що перешкоджають розвитку демократії та прав людини. Як вам добре відомо, деякі політичні рухи дуже легко використовують антисемітські, ксенофобські та расистські висловлювання, що негативно впливають на всіх українців. Ми дізнаємося з багатьох джерел, що ксенофобія та нетерпимість проти расових і етнічних меншин у Києві й інших містах залишаються звичайними явищами. Крім того, неприємні слова та вчинки партії «Свобода» не тільки становлять загрозу для всіх, хто живе в Україні, а й негативно забарвлюють імідж вашої країни у світі».
«Я настійно закликаю уряд України, — пише далі конґресмен, — ужити рішучих дій проти всіх видів ксенофобії, ненависті й нетерпимості. Сподіваюся, що з вашою допомогою ми продовжимо вирішувати наші спільні завдання щодо відстоювання демократичних цінностей і пропаганди толерантності та справедливості для всіх».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...