Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Конґрес заборонив російську зброю

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Конґрес заборонив російську зброю

Члени палати представників Конґресу США проголосували за заборону Пентаґону укладати контракти з російською компанією «Рособорон­експорт». Законопроект скерували в сенат, який, як очікується, розгляне його не раніше ніж у серпні. Поправку було схвалено 407 голосами «за». Проти висловилося п’ятеро конґресменів.

Автор поправки Джим Моран, конґресмен від Вірджинії, розкритикував Пентаґон за співпрацю з «Рособоронекспортом», який, за його словами, продає міномети, снайперські гвинтівки й ударні гвинтокрили режиму Башара Асада, президента Сирії. «Вважаю тривожним для всіх нас знаком, що ми купуємо гелікоптери в російської компанії, котра безпосередньо причетна до загибелі тисяч безневинних сирійських чоловіків, жінок і дітей», — підкреслив п. Моран.

Пентаґон уже повідомляв про укладення кон­тракту на купівлю десяти Мі-17 на суму 171 млн USD для Афганістану. Військове відомство закуповує російські гвинтокрили тому, що афганські військовики вже знайомі з цією технікою, тож їм буде простіше її обслуговувати, після того як американські війська залишать країну 2014 року.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply