Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Конфетті з документів

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Конфетті з документів

Конфетті, які розкидали на параді на честь Дня подяки в Нью-Йорку, було зроблено з таємних документів поліції, повідомили місцеві медіа. На незвичайні смужки конфетті звернув увагу студент Ітан Фінкелстін, один із відвідувачів параду. Він розповів, що побачив на паперовій смужці цифри, які видалися йому схожими на номер соціального забезпечення. Придивившись, п. Фінкелстін переконався в тому, що перед ним справді чийсь номер соціального забезпечення. Після цього студент і його супутниця розглянули інші обривки конфетті й виявили, що ті теж містять певну інформацію, наприклад, номери соціального забезпечення, номери банківських рахунків, дати народження, адреси й телефони.

Конфетті виглядало так, ніби документи, із яких його зробили, було пропущено через шредер (пристрій для знищення паперів), однак не вертикально, а горизонтально. Таким чином, молодим людям не склало великих труднощів визначити, що конфетті зроблено з документів поліцейського управління округу Нассау, а інформація стосується працівників цього управління.
На деяких обрізках паперу можна було прочитати дані про арешти й уривки з офіційних поліцейських звітів, а подекуди згадувалися імена конкретних правоохоронців, що працюють під прикриттям. Також відвідувачам параду вдалося прочитати уривок документа, у якому розкривалися деталі візиту колишнього кандидата в президенти США Мітта Ромні в Нассау. Представник поліції округу заявив, що дуже стурбований ситуацією, буде проведено розслідування. Також у поліції пообіцяли приділити особливу увагу правилам зберігання документів. Організатори параду заявили, що не мають жодного стосунку до конфетті, зазначивши, що офіційні конфетті виглядали цілком інакше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...