Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Колишня зануда зачаровує Америку

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Колишня зануда зачаровує Америку

Держсекретар Гіларі Клінтон несподівано змінила стиль і помолодшала, повідомляє Вітторіо Зукконі читачам La Repubblica. «Її знаменита усмішка, здавалося, згасла назавжди, але несподівано жінка знову набула дівочої музикальності. У 64 роки, за кілька місяців до відходу з урядової посади, народилася нова Гіларі, і вона робить те, чим припинила займатися вже давно: вона розважається», — пише видання.

«Bitchin Chief, зануда-начальниця, як її називали працівники Держдепартаменту, зникла, аби знову з’явитися в образі, якого ніхто не очікував. Імідж п. Клінтон радикально змінився. Вона розпустила волосся, змінила гардероб на більш жіночний і тепер разом зі своїми співробітниками може посидіти в римському Harry’s Bar або Cafе Havana в Картахені, щоби випити скляночку пива, — ідеться в публікації. — Сьогодні працівники дипломатичного відомства її обожнюють, їм довелося придумати для неї нові прізвиська — починаючи від Sillary до Swillary. Навіть сенатори-республіканці змушені визнати, що вона — «чудовий держсекретар, який чудово представляє Америку та її інтереси у світі». Тепер, переставши прикидатися молодою, вона стала більш привабливою й знову помолодшала», — уважає автор статті.

«На запитання, чи метаморфози, що відбулися з Гіларі, є відображенням її нової політичної індивідуальності чи наслідком того, що вона досягла всієї повноти влади як держсекретар, відповісти непросто. Але можна з упевненістю говорити, що останніми місяцями голова американської дипломатії зробила крок уперед», — зазначає журналіст.

Вона несподівано прилетіла до Кабула, де заявила, що Афганістан став для США 15-ю країною, яка отримала «статус головного союзника — не члена НАТО», зазначено в статті. Що ж до Росії та Володимира Путіна, якого вона особисто ненавидить як жінка і як держсекретар, уважаючи його «хуліганом-мачо», то п. Клінтон не вагаючись висловлює свою думку, що вибори у РФ були нечесними й що підтримка Башара Асада є ганьбою, з якою слід боротися на всіх форумах, особливо в ООН.

«Імовірно, її метаморфози стали можливі завдяки майже повній розлуці з чоловіком: вона завжди у Вашинґтоні або в поїздках світом, а він — у Нью-Йорку. Можливо, упевненість у тому, що після президентських виборів вона не повернеться в Держдеп, звільняє її від думки про жахіття ще чотирьох років бюрократичної й робочої м’ясорубки. Хіба що вона вирішить повернутися в Білий дім 2016-го, коли Барак Обама вже буде поза грою або в Овальному кабінеті сидітиме Міт Ромні. Тоді їй буде 68 років, — пише автор. — Що ж, вона стане ще молодшою, ніж зараз, — Гіларі, яка навчилася повертати час назад».

La Repubblica

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply