Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 16, 2019

Клівлендському маніяку загрожує страта

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Клівлендському маніяку загрожує страта

Аріель Кастро частково визнав свою провину. Однак про те, у чому саме зізнався «клівлендський маніяк», не відомо. Йому вже висунуто офіційні звинувачення у викраденні та зґвалтуванні дівчат. Прокуратура може також інкримінувати йому вбивство з обтяжливими обставинами, адже слідчі вважають, що через побиття в однієї з полонянок п. Кастро було кілька викиднів. Як повідомив прокурор Томас Мак-Ґінті, у штаті Огайо за вбивство з обтяжливими обставинами, скоєне під час викрадення, можна засудити до покарання смертю.

Як писав «Міст», Аманда Беррі, Джина Дехесус і Мішель Найт, котрі перебували в полоні в маніяка десять років, були виявлені в будинку Аріеля Кастро й звільнені 6 травня, після того як одній із полонянок удалося покликати на допомогу.
Аріель Кастро спробував утекти, але був заарештований, невдовзі поліція заарештувала й двох його братів – Оніла та Педро. Полонянки п. Кастро зазнавали тортур і жорстокого поводження, у будинку було знайдено мотузки та ланцюги.
Аманда зникла 21 квітня 2003 року, на той час дівчині було 16 років. Рік потому дорогою зі школи щезла 14-річна Джина. Мішель, якій зараз 32 роки, зникла безвісти 12 років тому. Дівчат викрали та насильно утримували в будинку Аріеля Кастро. Під час ув’язнення п. Беррі народила доньку, зараз дівчинці – шість років. Слідство наразі встановлює батьківство.
За даними слідчих, ув’язнені скористалися для втечі з першої ж нагоди, яка їм випала. За весь час перебування в полоні вони всього двічі опинялися поза домом, та й то лише на короткий час. Раніше виявили передсмертну записку п. Кастро, яку той підготував ще 2004 року. У ній він розповів, що в дитинстві зазнавав насильства з боку родича, а тепер має намір звести порахунки із життям, а всі свої заощадження просив передати викраденим жінкам. Також слідчі знайшли інші записи обвинуваченого, які охарактеризували як «досить довгі, що, швидше, нагадують щоденник».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply