Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Клінтонів звинувачують в ухилянні від сплати податків

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Клінтонів звинувачують в ухилянні від сплати податків
Біл і Гіларі Клінтон

Біл і Гіларі Клінтон

Екс-президент США Білл Клінтон і його дружина, котра очолювала зовнішньополітичне відомство США використали схему ухилення від податку на спадщину. Такого висновку дійшла американська агенція Bloomberg, проаналізувавши структуру власності подружжя Клінтонів.

Підставою для журналістського розслідування, проведеного Річардом Рубіним, кореспондентом агенції, послужило твердження Гіларі Клінтон, що по завершенні президентської каденції її чоловіка 2001 року вони покинули Білий дім не тільки без копійки в кишені, а й із величезними боргами. Про це Гіларі розповіла 9 червня ц. р. в інтерв’ю телеканалу «Ей-бі-сі».
Як з’ясувалося, для того щоб уникнути податку на спадщину, родина Клінтонів скористалася з перевіреної «діри» в американському податковому законодавстві. Річ утім, що у США власність дорожча, ніж 5,43 млн USD при передачі в спадщину оподатковується податком 40 %. Однак при даруванні власності податок платити не треба.
Для того, щоби зберегти контроль над майном і позбавити спадкоємців сплати податку, його власники передають це майно у власність створених ними трастових компаній, які потім мають право передарувати цю власність імовірним спадкоємцям або самим же власникам.
Саме таку операцію й провели Клінтони. 2010-го вони створили трастові компанії, на які 2011 року перевели право власності на свій будинок у Нью-Йорку. За словами Девіда Скотта Слоана, співвласника бостонської юридичної компанії Holland & Knight, це дало змогу заощадити Клінтонам на податках сотні тисяч доларів.
Пікантність ситуації полягає в тому, що саме Гіларі Клінтон, котру називають серед імовірних кандидатів на посаду президента США, раніше публічно заявляла про необхідність знизити планку вартості оподатковуваного майна до 3,5 млн. USD, підвищивши при цьому податок до 45 %. Таким чином, на її думку, удасться уникнути надмірної кількості «спадкових багатіїв».
Нагадаємо, що ще 2008-го повідомлялося, що Біл Клінтон і його дружина Гіларі за сім минулих років заробили майже 110 млн USD. Близько 34 млн. USD подружжя виплатило за цей час у вигляді податків і понад 10 млн. USD пожертвувало на благодійність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply