Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/budget-deficit-us-300x212.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Класова війна чи війна поколінь?

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Уступаймо в цю боротьбу зараз, «доки демографічна ситуація не стала ще гіршою для молодих і продуктивних», закликає Голмен Дженкінс-молодший на сторінках The Wall Street Journal. Можливо, існує причина бути вдячними економічним негараздам, які підштовхнули рух протесту «Захопи Волл-стріт», уважає автор. Ця причина криється в реґулярних даних Адміністрації соціального забезпечення, які свідчать, що частка активних працівників щодо пенсіонерів скоротиться на 33 % і становитиме не три до одного, а два до одного за п’ять найближчих президентських циклів. Ця тенденція є несприятлива для молодих і потенційно продуктивних людей.

Геннінґ Бон, економіст з Університету Каліфорнії в Санта-Барбарі, стверджує, що на майбутніх виборах саме через ці демографічні дані виборець середніх років голосуватиме за підвищення податків, аби забезпечити собі допомогу з програм соціального забезпечення. Недавно пан Бон висловив нове побоювання — із приводу стрибка дефіциту федерального бюджету після економічної кризи 2008 року, який може «виправдати справедливі сумніви щодо платоспроможності (Сполучених Штатів) і валютної стабільності, тим самим підірвавши фінансову стратеґію, яка ґрунтується на впевненості в безпеці американських боргових зобов’язань».

Професор Бон, можливо, не поділяв би цієї точки зору, але можна сказати й так: хай живе економічна криза. Хай живуть економічні потрясіння соціальної держави, символом чого якоюсь мірою є рух «Захопи Волл-стріт», пише автор.

 Wall Street Journal

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...