Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Кандидати не мовчать

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Кандидати не мовчать
Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон, імовірний кандидат у президенти від демократів, представила свій план по боротьбі з терористами на території країни. За її словами, влада має бути готовою до нових терактів і тісно співпрацювати з бізнесменами Силіконової долини, щоб встигати ідентифікувати потенційних екстремістів у соціальних мережах, видаляти їхні акаунти та будь-яку іншу інформацію терористичного характеру.
Крім того, п. Клінтон вважає необхідним посилити авіаудари по території Сирії та візовий контроль людей, котрі приїжджають із реґіонів, що перебувають під впливом «Ісламської держави». Політик також закликала зробити жорсткішими закони про володіння зброєю та запропонувала заборонити продаж штурмової зброї.
Іншого імовірного кандидата — Дональда Трампа — яскравою та талановитою людиною назвав Путін. Підприємець заявив, що для нього така оцінка — велика честь. Він висловив упевненість в тому, що «Росія та США здатні спільно проводити успішну роботу по боротьбі з тероризмом і відновлення миру в усьому світі». На думку п. Трампа, співпраця у сфері торгівлі й інших галузях буде вигідною як для Вашинґтона, так і для Москви. Це — ще одна причина не висувати його у кандидати в президенти США.
Свою думку щодо цього політика висловив і Джеб Буш. «Я повинен полегшити свою душу: Дональд Трамп є нікчемою», — заявив він. Невдоволення п. Буша викликали допущені в ході виборчої кампанії різкі висловлювання п. Трампа на адресу жінок, вихідців із Латинської Америки та людей із обмеженими можливостями. Роздратування цього кандидата не дивує, позаяк спочатку саме він розглядався як фаворит для затвердження партією кандидатом на виборах, але зараз його відсотковий рейтинґ, судячи з опитувань, не дотягує до двозначного числа. У той же час Дональд Трамп чомусь продовжує залишатися найпопулярнішим політиком-республіканцем, котрий претендує на президентську посаду.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply