Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

Іран — «найбільший провал»?

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Іран — «найбільший провал»?

Мітт Ромні, кандидат у президенти США від Республіканської партії, назвав успіхи Ірану в його ядерній програмі «найбільшим провалом» президента Обами. У разі своєї перемоги пан Ромні пообіцяв суттєво змінити підхід до іранського питання, але не уточнив, як саме.

За словами п. Ромні, аби переконати Іран зійти з «ядерного шляху», треба використати «всі засоби» та при цьому не виключати й можливості військового втручання, сподіваючись, однак, що вдаватися до цього не доведеться.

Так само кандидат від республіканців заявив, що зміниться й політика щодо Афганістану, однак також нічого не конкретизував. Нині світ непокоїться, що Іран під прикриттям заяв про мирну ядерну програму прагне приховано здобути ядерну зброю. Він заперечує це, але доказів суто мирного характеру своєї ядерної програми, яких вимагає світова спільнота, не надає.

Між тим, спеціальний літак, яким кандидат у президенти від Республіканської партії користується під час свого передвиборного турне, через технічні несправності не зміг вилетіти з летовища міста Річмонда (штат Вірджинія). Мітту Ромні, працівникам його штабу та журналістам, які їх супроводжували, довелося наймати інше повітряне судно, щоби повернутися в штат Массачусетс, де мешкає кандидат-республіканець. Прес-служба п. Ромні підтвердила заміну літака, однак не повідомила, які технічні неполадки завадили вильоту. У Річмонді кандидат проводив передвиборний захід, приурочений до автоперегонів NASCAR.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...