Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Громадяни хочуть вийти зі своїх штатів

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Громадяни хочуть вийти зі своїх штатів

Понад 100 тис. американців підписало петиції про вихід своїх штатів зі складу США. Клопотання було розміщено на інтернет-сайті Білого дому. Ці заяви надійшли від жителів 20 штатів: Техасу, Нью-Йорку, Нью-Джерзі, Північної та Південної Кароліни, Алабами, Джорджиї, Флориди, Індіани, Мічиґану, Теннессі, Луїзіани, Кентуккі, Арканзасу, Колорадо, Північної Дакоти, Ореґону, Міссісіпі, Міссурі та Монтани.

За кількістю голосів лідирує штат Техас із 25 тис. підписів. Техасці скаржаться на порушення прав людини, зокрема огляд пасажирів на летовищах працівниками Управління безпеки на транспорті. Мешканці штату Теннессі в клопотанні, яке містить 8 тис. підписів, просять надати їм право вийти зі складу США та створити власний новий уряд. Автори звернення посилаються на Декларацію незалежності, згідно з якою, «якщо яка-небудь форма уряду стає згубною, народ має право змінити або скасувати її та заснувати новий уряд».
Більшість прохань було подано громадянами, які віддали свої голоси суперникові Барака Обами республіканцеві Мітту Ромні, що в підсумку програв президентські вибори. Однак надійшли й клопотання зі штатів, які підтримали нинішнього главу Білого дому. Востаннє кілька штатів вийшло зі складу союзу 1860-го і 1861 року, після обрання президентом Авраама Лінкольна. Услід за цим почалася громадянська війна.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply