Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

Гіларі Клінтон на 13 % випереджає Дональда Трампа

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Гіларі Клінтон на 13 % випереджає Дональда Трампа
Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон, кандидат у президенти США від Демократичної партії, випереджає свого суперника, республіканця Дональда Трампа на 13 %. Опитування було проведено з 1 по 5 липня. У ньому взяли участь 1441 американців. Результати дослідження показали, що за п. Клінтон проголосували б 46 % виборців, а за п. Трампа — 33 %. 22 % заявили, що не віддали б свої голоси за жодного з цих кандидатів. Додамо, що за результатами минулого опитування, проведеного з 27 червня по 1 липня, п. Клінтон випереджала п. Трампа на 9 %.
Крім цього, демократичному кандидатові більше не загрожує судове переслідування. Лоретта Лінч, генеральний прокурор США, відмовилася висувати звинувачення на адресу Гіларі Клінтон. Правник оголосила справу про секретні документи на приватному сервері держсекретаря закритою. Раніше й ФБР, вивчивши сервер і листування претендента на висування кандидатом у президенти від Демократичної партії, рекомендувало утриматися від звинувачень.
Однак Державний департамент усе ж таки вирішив поновити внутрішнє розслідування діяльності п. Клінтон у справі про використання екс-держсекретарем особистої пошти для службового листування. Про це повідомив Джон Кірбі, офіційний представник Держдепу. Він зазначив, що розслідування відновлюється на вимогу Міністерства юстиції. За словами чиновника, метою розслідування не є переслідування за законом.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...