Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Гіларі — єдиний демократичний кандидат

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Гіларі — єдиний демократичний кандидат
Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон

Після того, як визначилися основ ні претенденти на кандидатів у президенти Сполучених Штатів від Республіканської та Демократичної партій, фіґуранти перейшли до нападок одне на одного.
Дуель розпочала Гіларі Клінтон, котра заявила, що обрання президентом Дональда Трампа викличе «свято в Кремлі». «Зараз Москва та Пекін глибоко заздрять нашим альянсам по цілому світу, тому що у них немає нічого подібного. Вони б дуже зраділи, якби ми обрали президента, котрий може поставити під загрозу це джерело сили. Якщо Дональд доб’ється
свого, у Кремлі буде свято. Ми не можемо дозволити цьому статися», — сказала колишній держсекретар. Демократичний кандидат висловила впевненість, що її суперник не здатен бути президентом, а його ідеї — «небезпечні».
«Він морально непридатний для цієї посади, яка вимагає знань, витримки та величезної відповідальності, — зазначила вона. — Ніхто ніколи не передасть Трампу кодів від ядерної
зброї, позаяк це може призвести до війни». Після цього Гіларі виграла праймеріз у Пуерто-Рико, відтак вона набрала потрібну кількість голосів делегатів для того, щоб стати кандидатом від Демократичної партії.
Дональд Трамп із відповіддю не забарився. На мітинґу в Сан-Хосе (штат Каліфорнія) він заявив, його опонентка має сісти у в’язницю через скандал із порушенням правил службового листування.
Тим часом аґенція Reuters із посиланням на власне соціологічне опитування повідомила, що Гіларі Клінтон уже випереджає Дональда Трампа в передвиборчих перегонах. Згідно з опитуванням, за демократку проголосували б 46 % потенційних виборців, а за республіканця — 35 %. Ще 19 % заявили, що не підтримали б жодного із цих кандидатів. Опитування проходило з 30 травня по 3 червня. У ньому взяла участь 1421 особа.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...