Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Гіларі йде в президенти

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Гіларі йде в президенти

Гіларі Клінтон

Передвиборна кампанія Гіларі Клінтон може стати найдорожчою в історії. Екс-держсекретар та її прихильники планують зібрати близько 2,5 млрд USD. Політик сподівається заручитися підтримкою демократів і тих, хто, як і раніше, «має теплі почуття» до її чоловіка Біла Клінтона. Про рішення п. Клінтон взяти участь у президентських перегонах стало відомо 12 квітня ц. р. Першим пунктом її передвиборної кампанії стане штат Айова.

Чинний президент Обама назвав Гіларі Клінтон своїм гідним наступником. «Вона була серйозним кандидатом 2008 року, вона була моєю прихильницею під час загальних виборів, вона була видатним державним секретарем, вона — моя подруга», — сказав він.
Тим часом, сама кандидат у президенти жорстко розкритикувала європейських лідерів за слабку позицію щодо конфлікту на сході України й ставлення до Путіна. Про це стало відомо від Бориса Джонсона, котрий 13 квітня ц. р. переказав слова п. Клінтон на сніданку сайту Politico у Вашинґтоні. Мер Лондона розповів, що його вразила наполегливість, із якою Гіларі Клінтон говорила про те, як Європа повинна протистояти президенту Російської Федерації (РФ). «Вона поверталася і поверталася до однієї думки. Європейці, каже вона, поводяться, як слабаки, у взаєминах із Путіним», — розповів він, додавши, що це — не дослівна цитата, а переказ їхньої ділової зустрічі, яка відбулася за два дні до цього.
Крім цього, мер Лондона відзначив майстерність п. Клінтон у зовнішній політиці. «Головною темою для неї був Путін. Якщо за ним не стежити і не кинути йому виклик, він і далі розширюватиме свій вплив по периметру колишнього Радянського Союзу. Вона з тривогою говорила про Естонію й інші балтійські країни», — продовжив він.
У Гіларі Клінтон також визначився ще один імовірний опонент. Марк Рубіо, сенатор-республіканець від штату Флорида, заявив про намір балотуватися 2016 року на посаду президента США. 43-річний політик вважає, що володіє унікальним набором рис і вмінь, аби в’їхати в Білий дім. Його називають новою зіркою республіканської партії. Марк Рубіо пообіцяв, що в разі обрання захистить «американську мрію». Він став третім республіканцем, котрий зробив заявку на участь у виборах.

Євген Клен

До слова
Україні потрібно надати всебічну допомогу, у т. ч. збройну, для захисту від аґресора. Про це заявив Роберт Портман, засновник Міжфракційної групи з питань співпраці з Україною у Конґресі США, під час зустрічі з Олександром Турчиновим, секретарем Ради національної безпеки й оборони України. Співрозмовники обговорили питання двосторонньої співпраці в економічній та інвестиційній сферах, зокрема щодо активізації військово-технічної співпраці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply