Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Флорида чистить список виборців

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Флорида чистить список виборців

Влада Флориди не припинятиме перевірки списків виборців, зареєстрованих у штаті, незважаючи на протест із боку Міністерства юстиції. Із відповідною заявою виступив Кріс Кейт, представник Кена Децнера, секретаря штату. Зазначимо, секретар штату є найбільш високопоставленим чиновником, що відповідає у Флориді за вибори. «Ми не маємо наміру припиняти наших зусиль, спрямованих на те, щоби забезпечити точність списків виборців», — заявив п. Кейт.

Влада Флориди намагається виявити тих мешканців штату, які зареєструвалися виборцями, не будучи громадянами США. Спочатку під підозрою опинилися 182 тис. осіб, потім список скоротився до 2,6 тис.

прізвищ. Міністерство юстиції США скерувало до п. Децнера лист, у якому зазначалося, що дії керівництва штату можуть порушувати законодавство про захист права голосу. Противники уточнення списку виборців указують на те, що до числа осіб, щодо яких проводиться перевірка, потрапили й громадяни США. Зокрема, влада штату попросила довести наявність громадянства 91-річного ветерана.

У результаті перевірки зі списку виборців можуть бути видалені в основному американці латиноамериканського походження, які зазвичай голосують за демократів. Зараз при владі у Флориді перебувають республіканці, які й ініціювали цю кампанію. Подібні перевірки проходять також у деяких інших штатах, де вже було виявлено випадки, коли виборцями реєструвалися негромадяни США.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply