Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Фінансова підтримка Детройта

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Фінансова підтримка Детройта
Детройт сьогодні

Детройт сьогодні

Сенат штату Мічиґан схвалив програму фінансової допомоги збанкрутілому місту Детройту. Більшість законодавців проголосувала за прийняття всіх дев’яти розглянутих ними законопроектів, згідно з якими, із бюджету штату на підтримку Детройта буде виділено 194,8 млн USD.

Планується, що ці кошти буде, зокрема, спрямовано й на виплату пенсій. На початку 2014-го дефіцит пенсійного фонду Детройта склав 3,5 млрд USD. Раніше суд постановив, що влада міста має право скорочувати пенсійні виплати, згідно з планом із реструктуризації боргу.
Частина грошей зі скарбниці штату також піде на порятунок колекції витворів мистецтва, що належить місту. Для погашення гігантського боргу Детройта, який становить, щонайменше, 18 млрд USD, може бути розпродана частина експонатів Інституту мистецтв міста. За оцінками аукціонного дому Christie’s, вартість цієї збірки – від 450 млн до 870 млн USD.
Схвалені законопроекти також передбачають створення наглядового органу на рівні штату, який протягом, як мінімум, 13 років стежитиме за прибутками та бюджетом міста, а також за укладеними ним контрактами. Документи також зобов’язують керівництво Детройта призначити головного фінансового інспектора міста й представити чотирирічний фінансовий план.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply