Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

ФБР заарештувало шістьох політиків у справі про змову навколо виборів мера Нью-Йорка

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

ФБР заарештувало шістьох політиків у справі про змову навколо виборів мера Нью-Йорка

Працівники Федерального бюро розслідувань заарештували 2 квітня шістьох осіб, у тому числі члена сенату штату Нью-Йорк Малколма Сміта й члена ради Нью-Йорка Деніела Геллорана. Їх підозрюють у змові з метою незаконно вплинути на вибори мера міста. Серед інших заарештованих — два голови відділень Республіканської партії у боро (округах) Нью-Йорка. Джозеф Савіно очолював партійну організацію у Бронксі, а Вінсент Табон — у Квінсі. Крім того, було заарештовано Норамі Джасмін, мера невеликого містечка Спрінґ-веллі в окрузі Рокленд, а також її заступника.

За версією правоохоронних органів, п. Сміт, член Демократичної партії, мав намір виставити свою кандидатуру на виборах мера Нью-Йорка від республіканців. Для того, щоби здійснити це, він мав отримати схвалення голів трьох окружних партійних відділень.
Малколм Сміт нібито спробував домогтися прихильності республіканців незаконним способом: за даними ФБР, він заплатив п. Геллорану, аби той звів його з головами партійних відділень, які за гроші були готові підтримати його кандидатуру. Корупційної оборудки вдалося запобігти завдяки агентові ФБР, що діяв під прикриттям. Адвокат п. Сміта заявив, що його підзахисний заперечує всі звинувачення.
Вибори мера Нью-Йорка мають відбутися в листопаді 2013 року. Нинішній міський голова Майкл Блумберґ, який обіймав цю посаду тричі поспіль, уже не зможе взяти участь у них.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply