Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Екс-голову ФБР підозрюють у хабарі

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Екс-голову ФБР підозрюють у хабарі

Луїса Фрі, який очолював ФБР у 1993—2001 роках, і Г’ю Шелтона, що займав посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів у 1997—2001 рр., підозрюють в отриманні коштів від організації «Народні моджахеди Ірану» (НМІ). США вважають цю організацію терористичною. Пани Фрі та Шелтон у ході різних конференцій і зборів закликали виключити НМІ зі списку терористичних структур. Від компаній, які організовували ці заходи, вимагають розповісти про джерела їх фінансування. Влада підозрює, що кошти на подібні виступи виділяли самі НМІ. За це колишні чиновники начебто отримали сотні тисяч доларів. Розслідування проводить Міністерство фінансів.

У кампанії за те, щоби НМІ виключили зі списку терористичних організацій, загалом узяли участь 40 колишніх високопоставлених американських чиновників. Багато хто з них отримав за кожен виступ понад 30 тис. USD і літав на конференції в європейські столиці першим класом. Колишні чиновники стверджували, що, як їм сказали, усе це оплачують прибічники НМІ, а не саме угруповання.

НМІ прагнуть повалити нинішній іранський режим. Європейський Союз виключив НМІ з переліку терористичних організацій 2009 року.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply