Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Екотерористка здалася Федеральному бюро розслідувань

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Екотерористка здалася Федеральному бюро розслідувань

Громадянка Канади, яка була обвинувачена в екологічному тероризмі на території Сполучених Штатів Америки й переховувалася впродовж десяти років, здалася ФБР. Про це повідомило міністерство юстиції США. Ребекка Джанет Рубін «вийшла з підпілля» 29 листопада на американсько-канадському кордоні в місті Блейні (штат Вашинґтон). Про мотиви такого її вчинку наразі не відомо.

Вважається, що п. Рубін була одним із 13 членів угруповання «Родина», причетного до скоєння низки нападів на господарські та промислові об’єкти в західній частині США в 1996-2001 рр. Члени банди стверджували, що їхньою мішенню ставали лише ті об’єкти, які завдають шкоди довкіллю. Так, екологічні активісти нападали на лісництва, м’ясокомбінати й спалювали їх. Збитки від їхньої «діяльності» перевищили 40 млн USD.
Згідно з даними міністерства юстиції США, саме члени угруповання «Родина» здійснили наймасштабніші акти екотероризму на території Америки. 39-річна Рубін звинувачується в підпалах, а також в участі в змові на території штатів Ореґон, Каліфорнія та Колорадо. Вона вперше постане перед судом у Сієтлі (штат Вашинґтон), після чого її перевезуть до Ореґону, де, найпевніше, і буде проходити судовий процес. Десять інших учасників угруповання, які входили, зокрема, і до «Фронту визволення тварин», і до «Фронту звільнення Землі», визнали свою провину ще 2007 року. Їм інкримінували скоєння аналогічних злочинів, і вони отримали терміни від 37 до 156 місяців ув’язнення. Ще двом учасникам угруповання досі вдається переховуватися від правосуддя.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...