Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

«Джонас» атакував 11 штатів

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

«Джонас» атакував 11 штатів

Джонас

Унаслідок снігопадів у східній частині США загинули щонайменше 41 людина. На минулому тижні снігова буря «Джонас» охопила 11 штатів, в яких було запроваджено режим надзвичайної ситуації. Більшість зі загиблих були жертвами аварій, викликаних негодою, але декого стихія наздогнала, коли вони розгрібали сніг лопатою.
У кількох штатах близько 200 тис. будинків залишаються без електрики. При цьому місцеві синоптики впевнені, що буря тільки продовжить набирати обертів. «Це буде однією з тих подій, про які батьки потім будуть розповідати своїм дітям, наскільки все було погано», — заявив метеоролог із вічно теплої Флориди, де в минулі вихідні також випав сніг.
Через стихію були скасовані 4,4 тис. авіарейсів. У числі тих, кому негода завадила приземлитися, виявився й Ештон Картер, міністр оборони США. Його літак, що повертався з Європи, не зміг приземлитися на повітряній базі в Меріленді і був змушений сісти в Тампі.
Снігова буря торкнулася 85 млн американців — близько чверті всього населення Сполучених Штатів. За попередніми оцінками, збиток від неї може перевищити 3 млрд USD. Востаннє така хуртовина була в США 100 років тому.
Для Нью-Йорка цей шторм став другим за рівнем снігопадом від початку спостереження, тобто з 1869 року. У Центральному парку в Нью-Йорку в суботу, коли сніг після двох днів перестав йти, було 68 см снігу. Цей рівень ледь не перевищив рекорд, зафіксований у лютому 2006-го. Водночас це стало рекордом дня для міста.
Обмеження руху, які впровадили в місті через негоду, вже скасували.
Водночас місцева влада закликає людей не виїжджати на дороги, поки їх не очистить снігоприбиральна техніка. Міське транспортне управління повідомило, що майже весь громадський транспорт працюватиме у години пік, у т. ч. майже 80 % наземної залізниці Лонґ-Айленда. Білл де Блазіо, мер Нью-Йорка, закликав людей залишити свої засипані снігом автомобілі на тиждень і написав у Twitter, що місто вже «відновлюється».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...