Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Дивна заява українського лідера

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Дивна заява українського лідера

Президент Віктор Янукович заявив, що його взаємини з президентом Обамою стали більш довірливими після зустрічі на саміті з ядерної безпеки в Сеулі, повідомляє The Wall Street Journal. «Утім, американська сторона не в усьому схвалює адміністрацію Януковича, стосунки якої зі Заходом погіршилися через гоніння на опозиційних політиків», — пише журналіст Івен Ремстед.

На сеульському саміті п. Янукович намагався зміцнити довіру Заходу до себе, вважає газета. В інтерв’ю він сказав: «Ми досягли позиції взаєморозуміння. Усі пункти нашого порядку денного буде виконано». Вивезення небезпечних ядерних матеріалів з території України виявилося одним із найбільших досягнень, про які відрапортували учасники саміту — п’ять десятків країн.

Згідно із заявою Білого дому, Барак Обама похвалив Україну за «відважне лідерство в галузі ядерної безпеки». «Але він також сказав Вікторові Януковичу, що США сподіваються цього року спостерігати в Україні вільні та справедливі вибори, а також стривожені випадками так званого селективного судового переслідування політичних опозиціонерів», — повідомляє газета.

Тим часом українські слідчі завели кілька нових карних справ на Юлію Тимошенко, а Генеральна прокуратура України повідомила, що справу про її ухиляння від сплати податків незабаром буде передано до суду.

 Wall Street Journal

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...