Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Дві перемоги на Вірґінських островах

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Дві перемоги  на Вірґінських островах

Конґресмен Рон Пол здобув перемогу за кількістю голосів, відданих за нього республіканськими виборцями на Вірґінських островах, а екс-губернатор Массачусетсу Мітт Ромні заручився там найбільшою кількістю голосів делеґатів на майбутньому з’їзді Республіканської партії.

Такі неординарні остаточні підсумки голосування на Вірґінських островах пояснюються незвичністю системи голосування на цій території, розташованій у Карибському морі. Кожен з учасників зборів окремо голосує за того чи іншого кандидата й окремо визначає те, як буде голосувати той чи інший делеґат. У результаті

п. Ромні отримав сім голосів делеґатів, а п. Пол — тільки один. Слабкою втіхою для конґресмена, який не дуже вдало виступає в передвиборній кампанії, може стати те, що він отримав 112 голосів учасників зборів проти 101 за Ромні.

Мітт Ромні досить успішно виступив у минулі вихідні, перемігши за підсумками зборів виборців на Гуамі та в Співдружності Північних Маріанських островів, а також у штаті Вайомінґ, де він отримав сім із 12 голосів делеґатів. У штаті Канзас перемогу здобув екс-сенатор Рік Санторум. З’їзд Республіканської партії, на якому буде названо єдиного кандидата, відбудеться наприкінці серпня у Флориді. Для того, щоби стати кандидатом, потрібно отримати голоси 1 тис. 144 делеґатів. Наразі п. Ромні лідирує: він уже заручився підтримкою 454 делеґатів.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply