Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 17, 2020

Донька Тимошенко просить про порятунок

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Донька Тимошенко просить про порятунок

Донька Юлії Тимо­шенко, Євгенія, узяла участь у слуханнях «Україна на розпутті: що поставлено на карту для США та Європи» на комітеті з міжнародних відносин в американському сенаті. На засіданні Євгенія Тимо­шенко поінформувала присутніх про карні справи, відкриті проти її матері, і про поновлення карних справ проти інших членів родини.

Крім того, Євгенія розповіла про переслідування соратників Юлії Володимирівни. Серед останніх справ вона згадала порушення карної справи проти Арсена Авакова, голови Харківської партійної організації «Батьківщини». «Не хочу, щоб у вас склалося уявлення, що це питання стосується тільки моєї матері. Інших колишніх чиновників також переслідують і незаконно утримують у в’язниці. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко з надуманих причин уже більш ніж рік перебуває під вартою. Майже аналогічна ситуація — із Валерієм Іващенком», — сказала донька українського екс-прем’єр-міністра.

Євгенія Тимошенко також нагадала про резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи, що містить заклик звільнити всіх політиків, щодо яких порушені кримінальні справи, і дати їм можливість узяти участь у виборах до Верховної Ради України (ВРУ). «Політичні репресії тривають, моя мати — лише найяскравіший приклад вибіркового застосування кримінального права. Це — великий виклик для подальшого демократичного розвитку України», — наголосила вона. Донька Юлії Тимо­шенко також зазначила, що режим Віктора Януковича продовжує чинити тиск на сім’ю, зокрема через відновлення переслідування її батька та діда.

За словами жінки, однією з головних причин переслідування владою її матері стала боротьба з корупцією та корупційними схемами постачання природного газу. «Ті, хто це організував, не тільки руйнують імідж України, а й шкодять її інвестиційній привабливості. Успішні люди покидають Україну, — підкреслила Євгенія Тимошенко. — Я прошу вас використовувати всі можливі засоби впливу для того, щоби пояснити режиму п. Януковича наслідки таких дій».

Євгенія Тимошенко також подякувала Гіларі Клінтон і Адміністрації президента Обами за підтримку її матері й демократичного розвитку України. «Моя мама щиро вірить у демократичне майбутнє України», — наголосила донька лідера української опозиції. Участь у слуханнях також узяв Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply