Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 19, 2019

Дональд Трамп відкидає військову допомогу Україні

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп відкидає військову допомогу Україні

Дональд Трамп

На вимогу представників Дональда Трампа, претендента на висунення кандидатом у президенти США від Республіканської партії, з офіційної програми партії вилучили зобов’язання надати Україні летальне озброєння.
Як повідомила газета The Washington Post, делегати партії на зустрічі комітету платформи з питань національної безпеки у Клівленді минулого тижня були здивовані, коли представники виборчої кампанії п. Трампа організували низку заходів, аби пересвідчитися, що майбутній кандидат у президенти не братиме на себе обов’язку щодо надання Україні озброєння, яке вона просить у Сполучених Штатів. Як зазначає видання, такі зміни суперечать поглядам майже всіх лідерів Республіканської партії на зовнішню політику Вашинґтона.
У ході зустрічі Даяна Денман, член комітету від штату Техас, котра під час праймеріз підтримувала Теда Круза, запропонувала додати пункт, у якому висловлювався заклик щодо збереження або посилення санкцій проти Російської Федерації (РФ), збільшення допомоги Україні та надання летального оборонного озброєння українським військовим. «У час після завершення холодної війни, ідеал єдиної та вільної Європи опинився перед сильним випробуванням через невпинну військову аґресію РФ в Україні», — йшлося у запропонованому доповненні. Також у пропозиціях п. Денман наголошувалося, що «український народ заслуговує нашого захоплення та підтримки у його боротьбі».
При цьому працівники штабу п. Трампа, котрі не були делегатами, а виконували роль спостерігачів, втрутилися у роботу засідання та у співпраці з тими делегатами, котрі виступають на підтримку мільярдера, змогли домогтися пом’якшення документа та запропонувати інші правки, якими змінили заклик щодо «надання летального оборонного озброєння» на заклик «забезпечення належної допомоги». Запропоновані зміни бути проголосовані та внесені у програму Республіканської партії.
Журналісти The Washington Post нагадали, що Пол Манафорт, голова передвиборчої кампанії п. Трампа, раніше більше десяти років працював лобістом Януковича. Як стверджують люди, наближені до кандидата, він вважає, що найбільшою загрозою для Європи є не РФ, а ісламістський тероризм і відкриті кордони. Таким чином політик нехтує думкою тих експертів, котрі переконані, що саме Росія стоїть за світовим тероризмом. Мільярдер виступає за те, щоб Сполучені Штати допомагали Європі у боротьбі з тероризмом і не йшли на конфронтацію з Путіним.
Також тепер уже офіційний кандидат у президенти звернувся до Майка Пенса, губернатора штату Індіана, з пропозицією балотуватися в віце-президенти. Останній цю пропозицію прийняв. Крім губернатора Індіани, на цю посаду претендували, зокрема, губернатор Нью-Джерсі Кріс Кристі й екс-спікер палати представників Ньют Ґрінґріч. Крім них, у шорт-лист потрапив і відставний генерал Майкл Флінн, котрий у минулому керував військовою розвідкою США.
А ще на з’їді республіканців осоромилася дружина кандидата в президенти. Вона «позичила» промову у Мішель Обами, теперішньої першої леді держави. Промова Меланії Трамп на з’їзді республіканців тривала близько 15 хвилин і більша її частина, де вона розповідає про сімейні цінності, була дуже схожа на промову Мішель Обами, з якою та виступала 2008-го на з’їзді демократів на підтримку свого чоловіка.
Раніше дружина мільярдера на телебаченні розповідала, що писала промову самостійно «з невеликою допомогою». А от Дональда Трампа заявили, що писали промову, надихаючись життєвим досвідом Меланії, в деяких випадках же були включені фрагменти, що відображають її власний хід думок.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...