Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

До суду — за безвідповідальність

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

До суду — за безвідповідальність

Відомого пластичного хірурга з України Олега Дейві звинувачують у злочинній недбалості під час операції, яка спричинилася до смерті пацієнтки. Під час операції з ліпосакції в Айсель Пінеди стався серцевий напад. Тепер лікареві загрожує від 13 до 34 років ув’язнення.

Слідство в справі еміґранта з Одеси розпочалося ще в травні 2012 року, проте звинувачення лікареві висунули тільки зараз. У прокуратурі вважають, що п. Дейві не взяв до уваги того факту, що його пацієнтка недавно перенесла трансплантацію серця та приймала спеціальні препарати, які перешкоджали відторгненню чужого органу. У підсумку під час ліпосакції в 51-річної Пінеди стався серцевий напад, і за кілька годин жінка померла.
Підсудний, однак, заперечує всі звинувачення. За словами Олега Дейві, Айсель Пінеда нічого не повідомила йому про трансплантат. Однак прокурор Чарльз Гайнс стверджує, що цієї обставини неможливо було не помітити, оскільки після операції з пересадки серця на грудях у жінки залишився глибокий шрам. Під час розслідування також з’ясувалося, що в медичній карті колишньої моделі містилися всі дані про перенесену операцію. Однак після смерті жінки відповідні документи «кудись зникли», заявив прокурор. Влада підозрює лікаря в навмисному приховуванні цієї інформації від слідства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply