Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Для Ромні Росія — «геополітичний ворог»

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Для Ромні Росія — «геополітичний ворог»

Провідні радники Мітта Ромні зі зовнішньої політики заявили: кандидат-республіканець справедливо назвав Росію «геополітичним ворогом № 1 для Америки», а в разі його обрання Білий дім суворо спитає з Москви за проблеми з демократією, права людини та верховенство закону, повідомляє журнал Foreign Policy. Журналіст Джош Рогін переказує слова радника Річа Вільямсона на «круглому столі» Foreign Policy Initiative: «Адміністрація Ромні покінчить із «перезавантаженням» і буде протистояти Росії в питаннях про Сирію, Грузію, Іран і деякі інші країни».

«Вони — наш ворог. Вони обрали шлях конфронтації, а не співпраці», — сказав п. Вільямсон про Росію. Ті, хто дивується заяві п. Ромні, що Росія — геополітичний ворог Америки, «не розуміються на історії людства, як і ті, хто думає, що ліберальні ідеї діалогу вплинуть на дії», додав він.

Інший учасник «круглого столу» — П’єр-Рішар Проспер, радник Мітта Ромні — зазначив: «Росія називає себе демократією, але не поводиться, як демократія. Коли ми востаннє бачили Росію на боці світу? Коли ми востаннє бачили Росію на боці людства?»

У «круглому столі» також брали участь син Михайла Ходорковського — Павло та російський журналіст Володимир Кара-Мурза, інформує автор.

Foreign Policy

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...