Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Детройт – банкрут?

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Детройт – банкрут?

Влада Детройта звернулася до суду з проханням визнати місто банкрутом. Кевін Орр, антикризовий керуючий міста, подав позов про банкрутство після того, як перемовини з кредиторами, що тривали близько місяця, завершилися невдачею. Під час переговорів п. Орр пропонував позичальникам погодитися на відшкодування однієї десятої частини боргу.

Якщо місто буде визнане банкрутом, це стане найбільшим муніципальним банкрутством у історії США. Дефіцит бюджету Детройта становить 380 млн USD. Загальна сума зовнішнього боргу – у діапазоні від 17 до 20 млрд USD.
В останні роки Детройт переживає сильний занепад, що виявляється в припиненні значної кількості великих виробництв на тлі зростання злочинності та гучних корупційних скандалів. Від 1950 року населення міста скоротилося з 1,8 млн до 700 тис. осіб. Нагадаємо, що антикризовий менеджер Детройта був призначений у березні ц. р.
22 липня Окружний суд зупинив процедуру банкрутства Детройта, задовольнивши позов групи держслужбовців, які в разі банкрутства міста втрачають право на пенсійні виплати, однак генеральний прокурор Мічиґану вже оскаржив це рішення. Адміністрація Детройта боргує міському пенсійному фонду близько 2 млрд USD. За визнання банкрутства цей борг, як і інші, буде списано. Які борги адміністрацію Детройта зобов’яжуть виплатити навіть у разі банкрутства, наразі не відомо. Вирішувати це питання буде федеральний суд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply