Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Держдеп каратиме українських чиновників

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Держдеп каратиме українських чиновників

США відмовлятимуть у видачі віз чиновникам у разі їхньої причетності до карних злочинів і порушення прав людини в Україні. Про це 24 жовтня заявив Томас Мелія, заступник керівника Бюро з питань демократії, прав людини та праці Державного департаменту США. «За американським законом про еміґрацію, ми можемо відмовити у видачі візи, якщо маємо докази того, що людина задіяна в якихось карних справах», — зазначив він.

При цьому дипломат уточнив, що «українці також є в цьому переліку». Однак відповісти на запитання журналістів, хто саме з українських чиновників фігурує в списку, п. Мелія відмовився. «Ми не публікуємо цих даних, не розголошуємо їх. Комусь відмовлять у візі… За умови, що ці люди порушували людські права або скоїли карний злочин», — уточнив він.
Ще в червні 2011 року громадські лідери та правозахисники вимагали від демократичних держав застосувати санкції до українських чиновників, які порушують права людини та є причетними до політичних переслідувань. Вони закликали «керівників усіх демократичних країн» задіяти механізми заборони на видачу віз таким посадовим особам, а також заморозити фінансові активи, які ті мають за кордоном.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply