Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Чи справедлива економічна модель США?

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Чи справедлива економічна модель США?

Дві третини американців працездатного віку вважають, що економічна модель США не працює в інтересах більшості громадян країни. Про це пише The Financial Times, посилаючись на дослідження лондонської фірми Absolute Strategy Research. Понад половину з них при цьому заявили, що вони не готові інвестувати заощадження у високоризикові активи, тоді як фінансова система США є залежна саме від таких вкладень.

Основна претензія американців до системи — відсутність чесності та справедливості. Тільки 20 % американських громадян погодилися з тим, що багатство й доходи розподіляються за заслугами. Більшість уважає, що рівних можливостей у США зараз немає, так само як і залежності оплати праці від працьовитості й умінь.

Занепокоєння щодо перспектив економічної моделі в країні, судячи з даних опитування, рівномірно розподілене по всіх верствах суспільства. Багатші й освіченіші американці, утім, дещо скептичніше ставляться до національної економіки.

Цікаво, що у випадку з партійними симпатіями розбіжності в поглядах проявляються досить сильно. Проти нинішньої системи виступають 77 % демократів, 66 % є прихильниками незалежних кандидатів і лише 51 % — республіканців.

 Financial Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply