Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Чи припинять переслідування Тимошенко?

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Чи припинять переслідування Тимошенко?

Держсекретар США Джон Керрі плекає надію, що влада України припинить переслідування деяких людей, зокрема Юлії Тимошенко. Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою. «Я розраховую на те, що Україна зможе виконати умови, щоби мати змогу підписати Угоду про асоціацію, яка, має відбутися найближчим часом», — сказав високопосадовець.

«Ми особливо занепокоєні та сподіваємося, що лідери будуть працювати над деякими з найскладніших питань, у тому числі над закінченням переслідування деяких людей, зокрема колишнього прем’єр-міністра Тимошенко, — зазначив п. Керрі. – Але, загалом, у нас є дуже сильні та зростаючі стосунки, і ми високо цінуємо керівництво України як нинішнього голови ОБСЄ».
Як писав «Міст», Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) встановив політичну мотивацію арешту п. Тимошенко в «газовій справі» та порушення її прав у зв’язку з арештом, про що оголосив 30 квітня ц. р. Україна має ще три місяці для подання апеляції — протягом цього часу рішення ЄСПЛ не вважається законним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply