Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Чоловік вижив завдяки грі

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Чоловік вижив завдяки грі

Девід Гітерлі, житель штату Монтана, на три дні застряг на засніженій гірській дорозі. 42-річний чоловік стверджує, що йому вдалося вижити завдяки християнській музиці, шматку в’яленої яловичини та встановленій на смартфон грі Angry Birds, у яку він бавився, аби «зберегти ясність ро­зуму».

Пан Гітерлі прямував у Національний історичний парк Льюїса та Кларка, щоби зробити фотографії зимової природи. Коли автомобіль заблокувало снігом, чоловік не зміг викликати службу порятунку через відсутність сиґналу мобільного зв’язку. В автівці мандрівник мав тільки упаковку в’яленої яловичини, трохи води й кави. «Я чув про те, що люди примудрялися вижити завдяки цим продуктам, і зрозумів: якщо вони змогли, вийде й у мене», — розповів постраждалий. Аби не загинути в заблокованому автомобілі, чоловік установив режим, якого суворо дотримувався: щогодини він спав по 45 хвилин, прокинувшись, прогрівав двигун і салон свого Chevrolet Trailblazer, їв, слухав християнську радіостанцію й грав у відеогру. Після закінчення 15 хвилин активності п. Гітерлі вимикав двигун і засинав.

Потерпілий скаржився, що, незважаючи на те, що радіо його заспокоювало, ізоляція в горах Монтани часом здавалася надто гнітючою. За словами чоловіка, у якийсь момент свого ув’язнення він навіть написав заповіт.

На четвертий день погода покращилася, і п. Гітерлі вирішив, що треба вибиратися з автівки. «Бог сказав мені піднятися та йти. Я навіть не роздумував. Просто знав, що мені потрібно рушати», — сказав подорожній. Він залишив свою автомашину та подався на пошуки людського житла. Приблизно через 10 км американець вийшов до будинку, де йому надали допомогу. Тим часом дружина Девіда Гітерлі заявила про його зникнення й рятувальники із чотирьох округів уже прочісували околиці столиці штату — Гелени.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply