Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Чоловік хотів розстріляти людей на прем’єрі фільму «Сутінки»

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Чоловік хотів розстріляти людей на прем’єрі фільму «Сутінки»

Поліція штату Міссурі затримала Блека Ламмерса за підозрою в намірі влаштувати стрілянину в кінотеатрі під час прем’єрного показу заключної частині вампірської саги «Сутінки». За словами представників правоохоронних органів, 15 листопада в поліцію звернулася мати 20-річного Ламмерса й повідомила, що її син придбав таку ж зброю, як і Джеймс Голмс, який зчинив у липні ц. р. у штаті Колорадо стрілянину на прем’єрі стрічки «Темний лицар повертається».

Поліція взяла до уваги звернення жінки й допитала п. Ламмерса. Під час допиту він зізнався, що планував влаштувати побоїще під час показу фінальної частини «Сутінків» і вже придбав квиток на один із сеансів у кінотеатрі місті Болівара, де проживає. За словами Блека Ламмерса, він купив дві рушниці та близько 400 патронів.
Перед тим, як вирушити в кінотеатр, заявив п. Ламмерс, він спершу збирався постріляти в розташованому недалеко від нього супермаркеті Walmart. Чоловік також повідомив поліції, що 2009 року мав намір убити одного з працівників Walmart. Блек Ламмерс розповів, що стежив за цією людиною в крамниці, вичікуючи на зручний для нападу момент, однак його затримали правоохоронці.
Блекові Ламмерсу висунуто обвинувачення в спробі спричинення важких тілесних ушкоджень, створенні терористичної загрози, а також у карному злочині зі застосуванням вогнепальної зброї. Суд ув’язнив п. Ламмерса, призначивши заставу розміром півмільйона доларів. Попереднє засідання в його справі було призначене в суді округу Полк. За словами окружного прокурора, він вимагатиме для Блека Ламмерса проведення психіатричної експертизи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply