Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Через «чорну п’ятницю» постраждали люди

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Через «чорну п’ятницю» постраждали люди

Дві особи, поранені в п’ятницю 23 листопада біля супермаркету Walmart у Таллахассі (штат Флорида), були шпиталізовані. Як вважає поліція, що прибула на місце пригоди, перестрілку було спричинено суперечкою двох покупців, які не поділили місця для паркування. Життя обох постраждалих — поза небезпекою.

Ці двоє відкрили рахунок жертв чорної п’ятниці, початку сезону розпродажів. Зазвичай за викидними цінами виставляються товари лише для першої десятки покупців, а то й менше, тож змагання за право потрапити серед перших до заповітного прилавка в супермаркетах нерідко закінчується тиснявою, бійками та стріляниною.
У супермаркеті Walmart у Монтре (штат Джорджія) купівельні пристрасті натовпу покупців вийшли з-під контролю, однак інцидент обійшовся без травм. Також повідомляється, що не менш як 16 людей постраждало під час вибуху побутового газу в місті Спрінгфілді (штат Массачусетс). За попередніми даними, вибух стався внаслідок витоку газу в стриптиз-клубі Scores Gentlemen Club. Прилеглі будівлі серйозно постраждали, у багатьох вибито вікна, а сам розважальний заклад був зруйнований вибухом дощенту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply