Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Братів-українців визнали винними

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Братів-українців визнали винними

Громадянина України Омеляна Боцвинюка (на фото), вихідця із села Розтоків Путильського району Чернівецької області, засудили до довічного ув’язнення за нелеґальне переправлення та експлуатацію співвітчизників. У справі «сім’ї Боцвинюків» фігурують п’ятеро братів. 52-річного Омеляна заарештували у Берліні й за ордером Інтерполу екстрадували до США, 35-річного Степана затримали в Південній Каліфорнії. Ще троє братів виїхало зі США 2007 року.

Американська сторона надала достатньо доказів провини українських громадян Степана й Омеляна Боцвинюків, засуджених у США за шахрайство та торгівлю людьми. Про це сказав Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ (МЗС) України: «Можемо підтвердити, що цих двох громадян визнано винними». Цим громадянам висунуто обвинувачення в торгівлі людьми, рекеті, сприянні нелеґальному в’їзду до США, підробленні офіційних документів, зокрема паспортів.

12 жовтня в Окружному суді штату Пенсильванія закінчилися слухання у справі українців. «Суд присяжних за результатами слухання справи, яке тривало майже місяць, Омеляна Боцвинюка визнав винним у вчиненні злочину за всіма статтями обвинувачення. Степана Боцвинюка визнав винним у вчиненні злочину з організації злочинного угруповання з метою рекету», — розповів п. Волошин.

«Омеляну Боцвинюку загрожує термін від 20 років аж до довічного ув’язнення, Степану Боцвинюку — до 20 років», — уточнив він. Представник МЗС зазначив, що від дій Боцвинюків постраждали близько 30 українських громадян, яких використовували в секс-рабстві та трудовій індустрії.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply