Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Брата Мейдоффа заарештували за шахрайство

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Брата Мейдоффа  заарештували за шахрайство

Пітера Мейдоффа (на фото), молодшого брата творця найбільшої в історії США фінансової піраміди Бернарда Мейдоффа, заарештували 29 червня ц. р. Про це повідомило Федеральне бюро розслідувань. Арешт було здійснено в мангеттенському офісі адвоката п. Мейдоффа о сьомій ранку за місцевим часом, ще до початку судового слухання.

Напередодні стало відомо, що Пітер Мейдофф погодився визнати свою провину в шахрайстві, підробці документів і фальсифікації фінансових звітів. В обмін за зізнання максимальний тюремний термін для обвинуваченого було зменшено до десяти років. Також брат Бернарда Мейдоффа погодився передати все своє майно на виплату штрафів.

Збитки, яких завдала вкладникам фінансова піраміда колишнього голови Nasdaq, оцінюються сумою приблизно 65 млрд USD. 2009-го організатор шахрайської схеми був засуджений за шахрайство до 150 років тюремного ув’язнення та конфіскації майна. Зараз п. Мейдофф відбуває термін у в’язниці в Північній Кароліні, заробляючи по 170 USD на місяць. Фонд, створений Бернардом Мейдоффом, протягом тривалого часу вважався однією з найнадійніших інвесткомпаній у США. Проте наприкінці 2008 року з’ясувалося, що він працював за так званою схемою Понці, коли відсотки за вкладами старих клієнтів виплачувалися за рахунок надходжень від нових інвесторів.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply