Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Безпілотники викликають тривогу

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Безпілотники викликають тривогу

У США все частіше використовують у своїх таємних операціях безпілотні літальні апарати, пише Енніо Каретто в статті, опублікованій газетою Corriere della Sera. «У Ніколя Саркозі, президента Франції, який заявив про те, що «ми перебуваємо в Афганістані не для того, щоби нам у спину стріляли афганські солдати», може бути не один привід для ухвалення рішення про вихід Франції з афганського конфлікту. Одним із них може бути те, що в Афганістані, як і в інших країнах, Америка веде не тільки відкриту, а й таємну війну, у якій союзники не мають права голосу», — пише видання.

«Ця війна ведеться з використанням безпілотників, автоматичних винищувачів-бомбардувальників, а не військової авіації. Америка має 7 тис. таких літаків. 2011 року вони використовувалися в сотнях військових і шпигунських операцій у шести країнах, у тому числі в Ірані та Ємені», — повідомляє газета.

«Паралельні війни зі застосуванням повітряних роботів викликають тривожні запитання. Одне пов’язане з тим, що мова йде про неоголошені війни. Друге — із ризиком розв’язування гонки нових озброєнь, оскільки близько 50 країн, у тому числі Китай, Росія, Іран і Пакистан, володіють подібними технологіями. Третє пов’язане з тим, що під час таких воєн виводяться з-під удару війська, але зростає число жертв серед цивільного населення», — констатує автор статті.

 Corriere della Sera

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply