Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Без дорослих у «Диснейленд» — зась!

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Без дорослих у «Диснейленд» — зась!

До парків розваг «Диснейленд», що належать всесвітньо відомій американській кіностудії Walt Disney, не пускатимуть дітей віком до 14 років без супроводу дорослих, повідомила С’юзі Братан, представник компанії. За її словами, заборона набуде чинності 23 березня ц. р., але наразі тільки в американських парках розваг Диснея. Надалі заборона пошириться й на зарубіжні «Диснейленди».

«У нашій компанії ухвалили рішення переглянути політику щодо допуску юних відвідувачів у парки відпочинку. Такий вік нами було обрано після проведених опитувань серед батьків дітей, які бували в «Диснейленді». Крім того, не допускати дітей, яким іще не виповнилося 14 років, у парки самих рекомендує Міжнародний червоний хрест», — пояснила посадовець. Раніше в «Диснейленді» не було жодних обмежень за віком.
Перший тематичний парк розваг «Диснейленд», що відтворює світ казок і мультфільмів, створених компанією мультиплікатора Волта Диснея, було відкрито 17 липня 1955 року в місті Анагаймі (штат Каліфорнія). 1971-го такий парк з’явився в штаті Флорида. Перший «Диснейленд» за межами США було облаштовано в Токіо 1983-го. 1992 року в Парижі збудували європейський парк розваг, а найновіший «Диснейленд» привітав перших відвідувачів 12 вересня 2005 року в Сянгані, на острові Лантау.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...